VIVT023N-200 • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Water Hyacinth Carpet - Natural - 200VIVT023N-200 • 24 op voorraad |
€ 449,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Waterhyacint is een mooi, sterk materiaal dat tot allerlei decoratiestukken kan worden geweven. Dit grote tapijt benadrukt niet alleen de kracht en visuele aantrekkingskracht van dit materiaal, maar ook de talenten van de Vietnamese thuiswerkers die dit prachtige tapijt hebben gemaakt. Een boho must-have voor elke kamer!
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Vietnam |
| height | 1cm |
| width | 200cm |
| length | 200cm |
| weight | 12,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246150181 |
| SKU | VIVT023N-200 |