| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - XSJAES005B-XS • 34 op voorraad |
€ 3,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke uitstraling van deze extra kleine schaal van gebrand terracotta maakt hem uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 5cm |
| length | 5cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246046057 |
| SKU | JAES005B-XS |