| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pink Shell TasselBALE045Pi • 50 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van deze prachtige kwast, handgemaakt van schelpen door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon op een ladekast. Deze kustkwast geeft een exotische en bohemien sfeer aan je huisdecoratie.
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Schelp |
| Patroon | Bloemig |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 10cm |
| length | 50cm |
| weight | 240gr |
| Barcode/EAN | 7438246074005 |
| SKU | BALE045Pi |