BAGE010NBr • 241 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Tissue Box - Natural BrownBAGE010NBr • 241 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het is altijd handig om een doos met de hand te hebben. Onze strak handgeweven rattanweefselbox is de perfecte oplossing voor die lelijke supermarktweefselboxen ;-) Het is een perfecte maat om op een bureau te passen, in een badkamer of op een keukeneiland zonder te veel ruimte in te nemen. Een behoorlijk accent voor elke kamer.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246139155 |
| SKU | BAGE010NBr |