| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Metal Keychain Holders - Set of 3BALE039B-SET3 • 131 in stock |
€ 99,95 | 1-3 days | Add |
Our set of three Black Metal Keychain Holders is perfect use as a display for your boho keychains or to present your favourite jewellery. The stands are decorative pieces to create a beautiful boho corner anywhere in your home interior, in a bathroom, dressing, bedroom, or living space. Be Boho inspired!
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 10cm |
| length | 30cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246029098 |
| SKU | BALE039B-SET3 |