| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fringed Carpet - Natural - 180x240BAJN009N-180x240 • 1 in stock |
€ 439,95 | 1-3 days | Add |
Step into a world of laid-back luxury with our Fringed Carpet, lovingly handcrafted from natural raffia fibers. Embrace your inner free spirit and add a touch of bohemian charm to your space with this stunning piece.
Whether you're lounging in your living room or hosting a soire in your backyard oasis, this versatile carpet adds a touch of effortless elegance to any setting.
| Material | Seagrass |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 180cm |
| length | 240cm |
| weight | 12,660gr |
| Barcode/EAN | 7438246017064 |
| SKU | BAJN009N-180x240 |