BAJN016NB-200x300 • 18 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural Black - 200x300BAJN016NB-200x300 • 18 in stock |
€ 439,95 | 1-3 days | Add |
Our rectangular Seagrass Carpet made with raffia, sisal and palm is left natural and black in colour. It will give texture and softness to a hard floor. Naturally hardwearing, it's ideal for your kitchen, living space or covered terrace.
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 300cm |
| length | 200cm |
| weight | 8,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246183172 |
| SKU | BAJN016NB-200x300 |