BAJN016NB-100 • 2 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural Black - 100 - beige, blackBAJN016NB-100 • 2 in stock |
€ 124,95 | 1-3 days | Add |
Our circular Seagrass Carpet made with raffia, sisal and palm in natural black. It will give texture and softness to a hard floor. Naturally hardwearing, it's ideal for your kitchen, living space or covered terrace.
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 100cm |
| length | 100cm |
| weight | 1,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246183134 |
| SKU | BAJN016NB-100 |