| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural Black - 150BAJN016NB-150 • 2 in stock |
€ 174,95 | 1-3 days | Add |
Our circular Seagrass Carpet made with raffia, sisal and palm is left natural and black in colour. It will give texture and softness to a hard floor. Naturally hardwearing, it's ideal for your kitchen, living space or covered terrace.
| Material | Seagrass |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 150cm |
| length | 150cm |
| weight | 3,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246183141 |
| SKU | BAJN016NB-150 |