| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Cylinder Dish - Black - SJAES001B-S • 170 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The beautiful antique look of this set of burned terracotta dishes makes them exceptional for any occasion.
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 6097315264214 |
| SKU | JAES001B-S |