| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Bondi Double BowlJAES015NB • 26 in stock |
€ 24,95 | 1-3 days | Add |
We love the sleek and beautiful design of our multifunctional teak wood bowls. Very practical to store make-up, jewelery or other accessories in a bathroom. An all-round interior accessory to store your favourite gadgets! Sizes may vary by one or two cm as this product is handmade.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 14cm |
| width | 7cm |
| length | 12cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246056070 |
| SKU | JAES015NB |