| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Cylinder Dish - Black - LJAES001B-L • 140 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The magnificent antique look of this burned terracotta dish makes it exceptional for all occasions.
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 850gr |
| Barcode/EAN | 6097315260254 |
| SKU | JAES001B-L |