| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Beaded Bowl Low - Black - SBABE005B-S • 168 in stock |
€ 11,95 | 1-3 days | Add |
Fall in love with our delicate handmade beaded basket that has a beautiful aesthetic that will embellish any corner of the house either in a bedroom, bathroom, dressing or living room. Or just place them on a shelf as a beautiful boho chic decorative item. With these baskets you can easily store away toiletries, make-up or bits and bobs in any room. A true eye-catcher to your home interior!
| Color | Black |
| Language | English |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246041083 |
| SKU | BABE005B-S |