| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Card HolderBASU511 • 266 in stock |
€ 4,95 | 1-3 days | Add |
The Teak Root Card Holder is the perfect solution to hold a business card, present a restaurant menu or place any other message in it...
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438245990986 |
| SKU | BASU511 |