| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Nordic CoasterBASU509 • 156 in stock |
€ 3,95 | 1-3 days | Add |
This multipurpose coaster is a pretty but functional addition to your table.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245990962 |
| SKU | BASU509 |