| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Shell Coaster - WhiteBAJN055W • 89 in stock |
€ 6,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with these Seagrass coasters. Surrounded by cowrie seashells, they will suit any table setting.
| Material | Seagrass |
| Color | White |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246099091 |
| SKU | BAJN055W |