| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Macrame Plant Holder - Black - LBA151B-L • 65 in stock |
€ 24,95 | 1-3 days | Add |
We love hanging plants! This handmade macrame basket made of cotton is the perfect plant holder that makes a fabulous home for your indoor plants. Add a decorative touch to your interior space or covered outside room with your favourite natural greenery or faux plant.
| Material | Cotton |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 110cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 320gr |
| Barcode/EAN | 7438246089016 |
| SKU | BA151B-L |