| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Banana Plant Hanger - Natural Black - SJAAT012NB • 121 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
We love hanging plants! This round hanging basket made of banana leaf and seagrass is the perfect plant holder that makes a fabulous home for your indoor plants. Add a decorative touch to your interior space or covered outside room with your favourite natural greenery or faux plant.
| Language | English |
| Material | Palm Leaf |
| Made in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 11cm |
| length | 11cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246038069 |
| SKU | JAAT012NB |