| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Concrete Natural - LJABR041ConN-L • Product available |
€ 99,95 | Starts 04/05/2026 | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Styly vases. Made from terracotta with a beautiful raffia detail on top, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Language | English |
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 33cm |
| length | 33cm |
| weight | 5,180gr |
| Barcode/EAN | 7438246141165 |
| SKU | JABR041ConN-L |