| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Bull Shell - WhiteBABL021W • 20 in stock |
€ 29,95 | 1-3 days | Add |
This decorative bull is made completely out of beautiful white shells, stuck together in the lovely forms of flowers. This is a fun and beautifully made accessory that you can hang in any place you fancy. It will certainly be the topic of talk!
| Material | Shell |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 25cm |
| length | 40cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246261269 |
| SKU | BABL021W |