| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Brass Planter on Stand - Brass - MINAB017Bra-M • 1 in stock |
€ 99,95 | 1-3 days | Add |
This sleek planter in brass features a shiny round pot, suspended by foldable rounded legs. With this planter you instantly add a touch of sophistication to any indoor space, making even the most common house plant seem luxurious. It's available in threesizes and let's be honest, they look best when combined.
| Material | Aluminium |
| Language | English |
| Made in | India |
| height | 42cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 1,180gr |
| Barcode/EAN | 7438246224202 |
| SKU | INAB017Bra-M |