| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Two Tone Brass Planter - Brass - XLINAB018Bra-XL • 3 in stock |
€ 324,95 | 1-3 days | Add |
If you want your plants to take the spotlight in your indoor living space, why not give them the planter they deserve? This two tone planter fades from a deep pink-red to a shiny brass colour, making it look luxurious and timeless at the same time. We have two sizes available - it works best if you add both to your living room, bathroom or any other space you like!
| Material | Aluminium |
| Language | English |
| Made in | India |
| height | 55cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 3,620gr |
| Barcode/EAN | 7438246224240 |
| SKU | INAB018Bra-XL |