| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Chingon Banana Baskets - Natural - LJAAT024N-L • 7 in stock |
€ 125,95 | 1-3 days | Add |
This durable baskets is simply amazing (Chingon in Mexican)! Made from love deep brown banana leaves, these baskets are sure to give your home a natural touch. Use them for your laundry, for storage or even for a beautiful plant - you need these baskets!
| Language | English |
| Material | Palm Leaf |
| Shape | Cylinder |
| Made in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097311745762 |
| SKU | JAAT024N-L |