BAGE017NBr • Product available
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Handles Basket - Natural BrownBAGE017NBr • Product available |
€ 124,95 | 1-3 days | Add |
Storage doesn't have to be boring! With this colonial style basket you can add the rustic beauty of rattan to any room you desire. The handles make it easy to pick up and move, while the beautifully shaped lid and dark brown tones give it a high end look.
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Shape | Cylinder |
| Made in | Indonesia |
| height | 39cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 1,560gr |
| Barcode/EAN | 7438246216290 |
| SKU | BAGE017NBr |