| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Natural - MBAJN073N-M • 2 in stock |
€ 94,95 | 1-3 days | Add |
These beautifully seagrass woven Quatre Mains Baskets with four handles are super handy to store your laundry, use for towel storage in the bathroom or storage of toys in a living space or children's room. Super practical having four handles making them easy to carry or hang. They match any modern or boho chic interior.
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 52cm |
| length | 52cm |
| weight | 2,200gr |
| Barcode/EAN | 7438245977970 |
| SKU | BAJN073N-M |