| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Rope - Natural - beigeJACOX008N-12M • 65 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
This rope made from coconut fiber is an eco-friendly, strong and natural alternative to regular rope. Use it to hang up our coconut fiber shades or for any purpose you like. The length of this tope is 12 meters.
| Material | Coconut Fiber |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 1cm |
| length | 1,200cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246318314 |
| SKU | JACOX008N-12M |