| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Macra-mazing Basket - Natural White - MJAAD006NW-M • 17 in stock |
€ 29,95 | 1-3 days | Add |
Our Macra-Mazing Basket is thoughtfully handcrafted using banana leaves and cotton. Its earthy tones and intricate macram design add a touch of natural elegance to any space. Choose a size (or all three!) that suits your needs best and add a touch of natural elegance to your living space today.
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Shape | Cylinder |
| Made in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 17cm |
| length | 17cm |
| weight | 350gr |
| Barcode/EAN | 7438246317317 |
| SKU | JAAD006NW-M |