| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salt Cup - XSBASU501-XS • 162 in stock |
€ 4,95 | 1-3 days | Add |
This Teak Root Salt Cup is a lovely addition to any table setting, that will make your presentation even more delicious. You can use it for salt, sugar or any spices that you want to serve individually.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 6cm |
| length | 6cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245989980 |
| SKU | BASU501-XS |