| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Bondi BowlJAES013NB • 50 in stock |
€ 15,95 | 1-3 days | Add |
We love the sleek and beautiful design of our multifunctional teak wood bowls. Very practical to store make-up, jewelery or other accessories in a bathroom. You can use this bowl to present appetizer snacks (dry food only), candies or gadgets. An all-round interior accessory! Sizes may vary by one or two cm as this product is handmade.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246056056 |
| SKU | JAES013NB |