| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salad Bowl - S - beigeBASU300-S • Product available |
€ 17,95 | Starts 12/06/2026 | Add |
A beautiful salad deserves a beautiful bowl - and that's what we've got here for you! Executed in pure teak wood, this durable salad bowl will makes your food more delicious and photogenic.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438245993901 |
| SKU | BASU300-S |