| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Spoon - MBASU008-M • 153 in stock |
€ 6,95 | 1-3 days | Add |
This beautiful handmade teak root spoon comes in three sizes and shapes. Why go for a boring table setting when you can include these - table-dress to impress!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 4cm |
| length | 19cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245991969 |
| SKU | BASU008-M |