| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Chop SticksBASU001 • Product available |
€ 4,95 | Starts 15/05/2026 | Add |
The Teak Root Chop Sticks should have a place in every household. Done with the disposable chop sticks - use your own, made of durable teak root! These look very classy on every table setting.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 1cm |
| length | 23cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245990993 |
| SKU | BASU001 |