| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Ice Cream Spoon - Natural - beigeJARAC013N • 76 in stock |
€ 5,50 | 1-3 days | Add |
Savor every scoop with the Ice Cream Spoon, beautifully handcrafted from teak wood. Its smooth finish and natural wood grain add a touch of charm to your dessert moments. Designed for more than just function, this spoon brings a natural elegance to every scoop, whether you're indulging in a bowl of creamy gelato, a classic sundae, or even a decadent mousse.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 2cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311654620 |
| SKU | JARAC013N |