| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Trendy Vase - Concrete - SJABR042Con-S • Product available |
€ 21,95 | Starts 30/06/2026 | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Funky vases. Made from terracotta, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 14cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 820gr |
| Barcode/EAN | 7438246134181 |
| SKU | JABR042Con-S |