| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Cutie Vase - Black Natural - SJABR086BN-S • 67 in stock |
€ 32,95 | 1-3 days | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Cutie vases. Made from terracotta with a beautiful raffia detail, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Language | English |
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 22cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 1,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246249243 |
| SKU | JABR086BN-S |