| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Wood Table Lamp Base - Natural - beigeJABR065N • 30 in stock |
€ 174,95 | 1-3 days | Add |
Be inspired by our beautiful teak wood table lamp foot suitable for our beautiful lamp shades. Electrical cable included.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246175108 |
| SKU | JABR065N |