| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Molokai Table Lamp - White NaturalJABR097WN • 38 in stock |
€ 209,95 | 1-3 days | Add |
Whether you put it on your bedside table(s), in a forgotten / poorly lit corner of your living room or in a hallway - this table lamp will light up the room in more ways than one. Pure handmade bliss with a combination of terracotta (the lamp base), rattan (the decorational grid on the base) and grass (the shade). This stylish lamp sure has lots of personality!
| Language | English |
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Made in | Indonesia |
| height | 51cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 2,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246265281 |
| SKU | JABR097WN |