| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Table Lamp Base - Black - blackJABR060B • 44 in stock |
€ 149,95 | 1-3 days | Add |
Be inspired by our beautiful stylish modern table lamp base to create an irresistible atmosphere, combine this modern terracotta lamp base with a cozy lamp shade and place it in your living room or on a bedside table.
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 34cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 2,020gr |
| Barcode/EAN | 7438246175191 |
| SKU | JABR060B |