| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Goa Mirror - Natural - MINMA002N-M-50 • 17 in stock |
€ 99,95 | 1-3 days | Add |
Our collection of mirrors from India is just what the interior doctor ordered! This square mirror with a layer of grass surrounding the glass has a beautiful simplicity about it that will enrich any room you want to use it in - the size makes it perfect for a bathroom or a hallway. Limited edition collection - don't let this one get away!
| Shape | Square |
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | India |
| height | 7cm |
| width | 48cm |
| length | 48cm |
| weight | 2,440gr |
| Barcode/EAN | 7438246185169 |
| SKU | INMA002N-M-50 |