VIVT027N-280x175 • 7 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Paddle Field Carpet - Natural - 280x175VIVT027N-280x175 • 7 in stock |
€ 449,95 | 1-3 days | Add |
The Paddle Field Carpet is an XL design piece that will create that wow-factor in any room. It has been beautifully woven in seagrass using techniques Viet Nam is well known for, giving it strength and handmade appeal. The earthly tone creates a natural vibe that brings peace to your home.
| Language | English |
| Material | Seagrass |
| Made in | Vietnam |
| height | 1cm |
| width | 175cm |
| length | 280cm |
| weight | 20,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246166106 |
| SKU | VIVT027N-280x175 |