| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - SJAES005B-S • 112 in stock |
€ 11,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The beautiful antique look of this small burned terracotta bowl makes it exceptional for any occasion.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246046040 |
| SKU | JAES005B-S |