| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Canggu Keychain - Natural BlackBALE077NB • 68 in stock |
€ 9,95 | 1-3 days | Add |
Crafted from natural shell and wood, The Canggu Keychain captures the essence of the vibrant coastal town of Canggu in Bali. At its base, a cluster of tiny shells dances in harmony, while three sleek black wooden spheres, gradually increasing in size, add a playful touch.
Let this charming accessory be a reminder of sunny days by the sea and the laid-back atmosphere of Canggu, wherever your adventures take you.
| Language | English |
| Material | Shell |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 15cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246124106 |
| SKU | BALE077NB |