| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Classic Plate - Black - MJAES009B-M • 88 in stock |
€ 17,95 | 1-3 days | Add |
When having brunch, lunch or dinner, nothing is more pleasing than a nicely set table with a set of beautifully chosen plates. We love the sleek and beautiful design of our burned terracotta plates.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 26cm |
| length | 26cm |
| weight | 1,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246077082 |
| SKU | JAES009B-M |