| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Deep Plate - Black - MJAES010B-M • 28 in stock |
€ 17,95 | 1-3 days | Add |
When having brunch, lunch or dinner, nothing is more pleasing than a nicely set table with a set of beautifully chosen plates. We love the sleek and beautiful design of our burned terracotta plates.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 22cm |
| length | 22cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246055004 |
| SKU | JAES010B-M |