JAAT003B-L-60x100 • 49 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Black Eye Mirror - BlackJAAT003B-L-60x100 • 49 op voorraad |
€ 149,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Black Eye Mirror - een statement-stuk dat elegantie en stijl uitstraalt. Deze spiegel is gemaakt van natuurlijk grasmateriaal en heeft een opvallend zwart frame dat een vleugje verfijning aan elke ruimte toevoegt. Weerspiegel uw unieke smaak en til uw interieur naar een hoger niveau met dit prachtige stuk van Bazar Bizar.
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Ronde |
| Patroon | Effen |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 2cm |
| length | 100cm |
| weight | 3,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246036041 |
| SKU | JAAT003B-L-60x100 |