| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Kona Stool - NaturalJACI009N • Product beschikbaar |
€ 374,95 | Start 06/05/2026 | Voeg toe |
De Kona Kruk is gebouwd met traditioneel Indonesisch suarhout en heeft een taps toelopende vorm en een gladde, donkere afwerking die zowel mooi als duurzaam is. Deze iconische kruk kan ook een bijzettafeltje of zelfs een nachtkastje worden. Wij houden van de organische look en feel van dit item, en jij ook!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 17,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246251239 |
| SKU | JACI009N |