| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Shiitake Pendant - Natural - LBAYU052N-L • Product beschikbaar |
€ 299,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Wie houdt er niet van organische vormen? Deze prachtige hanglamp is een waar kunstwerk, handgemaakt door Balinese ambachtslieden.
Het rotanontwerp zorgt voor speelse patronen op je muren en plafond, en de zeer originele vorm zal ongetwijfeld een gespreksonderwerp zijn voor de gasten. Waarom genoegen nemen met een gewone lamp als je dit unieke stuk kunt hebben?
Deze beauty wordt geleverd zonder bedrading, dus je kunt hem geheel naar eigen wens stylen met een fitting uit onze collectie.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Rotan |
| Kleur | Beige |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 63cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 2,800gr |
| Barcode/EAN | 6097357299205 |
| SKU | BAYU052N-L |