BAYU027N-L • 26 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Wholly Pendant - Natural - LBAYU027N-L • 26 op voorraad |
€ 174,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Wholly moet toch wel de schattigste hanglamp ooit zijn! Met zijn grote, ronde vorm en handgeweven textuur brengt hij een vrolijk, ontspannen gevoel in elke kamer.
Deze ronde rotan hanglamp filtert het licht zachtjes in delicate schaduwen en voegt diepte en charme toe boven uw bed, eettafel of een luchtig overdekt terras. De bolvorm en natuurlijke tint stralen een speelse warmte uit die prachtig in elke ruimte past.
Hij wordt alleen als lampenkap geleverd, dus u kunt eenvoudig in onze winkel het plafond- of insteekarmatuur kiezen dat u het beste bevalt. Omdat ze allemaal handgemaakt zijn, kun je kleine variaties in weefpatroon en kleur verwachten, waardoor de jouwe echt persoonlijk aanvoelt.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 32cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,280gr |
| Barcode/EAN | 7438246188153 |
| SKU | BAYU027N-L |