| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Antique Grey - MJABR041AG-M • Product beschikbaar |
€ 87,95 | Start 04/05/2026 | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Styly vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail erop en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 23cm |
| width | 29cm |
| length | 29cm |
| weight | 3,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246257217 |
| SKU | JABR041AG-M |