| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Double Malawi Daybed - Natural WhiteJASE021NW • Product beschikbaar |
€ 4.999,95 | Start 06/05/2026 | Voeg toe |
Maak kennis met ons ligbed voor buiten, vakkundig vervaardigd uit teruggewonnen teakhout met buitenkussens. Elk stuk draagt een unieke geschiedenis met zich mee en voegt elegantie toe aan uw buitenruimte.
De waterafstotende kussens zorgen voor uitzonderlijk comfort en duurzaamheid. Of u nu van de zon wilt genieten met een goed boek of gewoon even de tijd wilt nemen om te genieten van de schoonheid van de natuur, ons ligbed is de perfecte plek om precies dat te doen. Ontspan en omarm het buitenleven met deze milieuvriendelijke en stijlvolle zitoptie.
De hier getoonde stof is geschikt voor buiten. Om de kussens mooi te houden raden wij aan om ze binnen te zetten als je ze niet gebruikt. De kleuren kunnen enigszins afwijken van uw scherm.
Elk stuk is handgemaakt van teakhout en vertoont zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 160cm |
| length | 200cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246316310 |
| SKU | JASE021NW |